Najnowsze oprogramowanie

Pracujemy na najnowszych programach aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Proste zamawianie

Przygotowaliśmy dla Państwa prosty kalkulator kosztów i system zamawiania wydruków.

Rozwiązujemy problemy

Nie ma dla nas bariery nie do przejścia. Rozwiążemy każdy problem i zrealizujemy każdą pracę dla naszych klientów.

Wsparcie

Służymy pomocą i wsparciem, jeśli masz jakiś pomysł, poproś nas o pomoc a wybierzemy odpowiednie rozwiązanie.

TM Druk  to nowoczesna Drukarnia Cyfrowa, która działa od 1996r w dzielnicy Wawer w Warszawie. Firma została przekształcona przez jednego ze wspólników z firmy TMDRUK Bracia Cianciara sp. j. Jesteśmy najlepszą drukarnią cyfrową w obrębie Praga Południe. TM Druk to również drukarnia offsetowa i  wielkoformatowa posiadająca druk cyfrowy białym kolorem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom w pełni fachową obsługę. Promocja na druk cyfrowy zapytaj o cenę i sprawdź jak tanie i szybkie może być drukowanie ulotek, folderów, katalogów, plakatów, materiałów szkoleniowych czy książek (nawet jednego egzemplarza). Druk 24 i druk wielkoformatowy w Warszawie to nasza specjalność. W naszej ofercie znajduje się druk: wizytówek, ulotek, kalendarzy biurowych, folderów z oprawą zeszytową lub klejona, bannerów, roll-up’ów, papier firmowy, teczki ofertowe, naklejki na płyty CD, pocztówki, personalizacja, wlepki, woblery, dyplomy, druki samokopiujące, naklejki, witryny sklepowe, szyldy reklamowe, fototapety, wycięcie naklejek po obrysie, notesy ze spiralą, bloczki klejone, zaproszenia ślubne, standy komin lub namiot, wydruki na pcv lub dibond, a także wydruk plakatów na piance, liter przestrzennych czy tez wydruku na folii okiennej typu „One Way Vision”.
Wykonujemy plakaty A0, plakaty B1, plakaty B2, które drukujemy na ploterze solwentowym, jest to druk cyfrowy odporny na działanie warunków atmosferycznych. Drukujemy również w technologii biały druk cyfrowy na ciemnym podłożu oraz druk biały + CMYK. Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych klientów, do realizacji przyjmujemy gotowe projekty, ale także oferujemy możliwośc skorzystania z usług naszych grafików. Gotowe kalkulatory kosztów druju znajdują się na naszej stronie, znajdą tam Państwo również bezpłatne kreatory graficzne do projektowania wizytówek, fotoalbumów, oraz kalendarzy wiszących z zawieszkach spiralnych. Posiadamy bogaty park maszynowy:
– najnowsza drukarka cyfrowa KONICA MINOLTA,
– 5 kolorowa drukarka cyfrowa OKI 9542,
– ploter MUTOH,
– automatyczna bigówka,
– oklejarka,
– złocenie bezmatrycowe,
– ploter tnący MIMAKI,
– automatyczna FOLIARKA,
– laminator GBC,
– dziurkarka do spiral GBC automatyczna,
– gilotyna do papieru.

Masz pomysł na interes lub chcesz go rozwinąć? Chcesz wydrukować plakaty lub ulotki?
Dobrze trafiłeś, gwarantujemy najwyższą jakość druku, krótkie terminy oraz najkorzystniejsze ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przy dłuższej współpracy dajemy bardzo korzystne RABATY.